Firmy

Proč se o sebe starat?


Ženy mají kadeřnici
Líbí se vám, když je žena hezky upravená, voňavá a má krásně upravené vlasy? Na první pohled vás jistě zaujme žena, která upravená je. Proč ten potenciální partnerce nenabídnout totéž? Jen těžko o vás bude stát žena, a navíc upravená podle vašich preferencí, pokud vy sám vypadáte poněkud zanedbaně. Je s podivem, že o sebe nepečují často ani mladší muži, pro které by nějaké péče o tělo měla být samozřejmostí.

interiér holičství

Pro muže moc salonů neexistovalo, ale to se změnilo s příchodem barbershopů. Je to vlastně obdoba dámského kadeřnictví s tím rozdílem že jde o podnik zaměřený výhradně na muže. Zatímco ke kadeřnici si mohou skočit i pánové, v barbershopu by toho ženy asi moc nezískaly. Muži se pozvolna učí navštěvovat barbershopy, protože je to poměrně nový druh podniku, který k nám dorazil ze zahraničí. Ještě chvilku potrvá než bude pro muže normální jít si na hodinku sednout do koženého křesla, kde mu barber nebo holička vykouzlí dokonalé vousy jako z katalogu.

Muži se stydí
Mužům bylo po staletí vtloukáno že se o sebe moc starat nemusí, protože jsou od přírody hrubí, a ženám se to líbí. Když se ale podíváte na fotografie třeba z první republiky, uvidíte, že i muži z nuznějších poměrů chodili v obleku a měli upravené vousy a vlasy. Vraťme tento trend i do současnosti a začněte o sebe dbát jako kdysi váš dědeček. Nechte si poradit s tím, jaký účes by vám slušel, a nechte si doporučit pánskou vlasovou kosmetiku, díky které budete mít vždy zkrocenou vaši bujnou kštici.

budova barber

Pokud si pěstujete vousy, byla by opravdu velká škoda je nemít upravené. Vousy jsou znakem mužnosti https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/potenci%25C3%25A1ln%25C3%25AD a aby zaujaly ženu, je potřeba je mít vyživené a hlavně čisté. Barber shop Kladno se postará nejen o vaše vlasy, ale i o vousy. Zastavte se u nás a nechte se hýčkat po chlapsku, budete překvapeni jak je to příjemné.