Produkty

Termo skleničky jsou populární

Dnešní doba je taková, že nikomu z nás nezbývá moc času nazbyt. Je spousta práce a činností, které jsou přednější a důležitější než chvilka pohody. Tím pádem se nám snadno může stát, že si uvaříme svůj oblíbený čaj nebo kávu a než se k ní stihneme posadit a vypít, je již studená. Existují ale skleničky, které dokážou zařídit, aby Váš nápoj vydržel déle teplý než v obyčejném hrnku. Jsou to skleničky s termo funkcí. Už jste o nich slyšeli? Ať už ano či ne, mrkneme se společně tomuto zázraku na zoubek pěkně zblízka. Základem termo sklenice na kávu, u které neuzavíráme vršek víčkem je, aby měla po stěnách dvě vrstvy.

Nalévání kávy

Tím se zvýší termoregulační schopnost i při proudění vzduchu horní částí sklenice. Mezi dvěma stěnami skla se vytvoří takzvané vakuum. To nám pomůže, aby správně fungovala termo funkce. Nápoj zůstane déle takový, jaký jsme ho do sklenice nalili. Horká káva zůstane horká a studené pivo zůstane studené. Dále pak zevnější vrstva zůstává chladná, tudíž se vůbec nemusíte bát popálení. Navíc nalitý nápoj v těchto dvouvrstvých sklenicích je designově naprostá špička! Termo produkty jsou celkově velice populární a žádané. V teplých nebo pak naopak v chladných měsících jsou pro spoustu lidí prakticky nepostradatelné.

Sklenice piva

Termo nám pomáhá ve spoustě situacích. Nejen ve vychutnání si skvělého nápoje. Ale i na cestách při udržení teploty potravin nebo například v podobě oblečení. Vraťme se ale zpátky ke skleněným výrobkům. E-shop SKLEŇENÝ SHOP CZ má spoustu kvalitních a krásných produktů a služeb. Například vázy, skleněné figurky, popelníky nebo lucerny. Tento e-shop nabízí i pískování skla. K výročí nebo třeba k Vánocům s vánočními motivy. Záleží na Vás, co si objednáte. Mě osobně https://www.sbazar.cz/janakc/detail/27324501-sprchovy-zaves-novy-vzor-morske-dno-osobne oslovily vánoční baňky s vlastním motivem. Je úžasné mít na stromečku originální zdobení. A co takové sklenice Swarovski, prostě luxus!