Produkty

Boty na podpatku patří za jistých okolností i do postele

Když doma nebo v hotelovém pokoji uleháte ke spánku, a je před vámi náročný den, vyzouváte se z pantoflí, pokud je doma nosíte, svlékáte ponožky a pokládáte se na prostěradlo bosí, abyste se následně přikryli hřejivou dekou z mikroflanelu či bavlny. Jiná situace ovšem nastává, máte-li volno a dostatek času na milostné hrátky. V takových situacích nejen, že tolerujeme boty do postele, ale někdy je i vyžadujeme, anebo alespoň o ně prosíme. Co tím máme na mysli?

hezká dívka

Lidská sexualita je dosud neprobádaná a natolik svérázná a proměnlivá, že býváme překvapeni, s čím vším se tu lze potkat. Co však od pradávna muže nesmírně vzrušuje, a není to nic neobvyklého, jsou ženské nohy. Jsou-li krásně tvarované a hladké, nic smyslnějšího kromě vagíny a ňader snad v posteli neexistuje. Proč právě nohy a ne třeba paže? Souvisí to s více ukazateli a možná, že některý z nich je to, co právě vás na ženách imponuje.

dívka v botách na podpatku

Noha v botách na podpatku – málokoho vzruší pohled na ženu obutou v žabkách nebo v balerínkách. Jde tu totiž o postavení kotníku a nártu vůči lýtku. Jestliže je nárt pozvednutý do výšky a kotník obnažený, je to pro muže něco jako přitažlivý magnet. Zároveň se botou na podpatku zdůrazní hluboká nožní klenba, což je mimo jiné i zdravotní ukazatel, a krásně vyklenuté chodidlo je pochopitelně i velmi pěkné a svůdné.

Zouvání bot je nesmírně sexy – zkoušeli jste již někdy jako součást milostné předehry vyzouvat partnerce boty? Mnoho mužů tohle fascinuje, někteří dokonce berou do úst právě vyzuté prsty a měli byste vědět, že prsty na chodidlech, stejně jako pata, jsou velmi silnou erotogenní zónou. A jestliže chodidla jemně voní přirozenou vůní, a ta vůně je vám spíše příjemná, podobně jako u lehce zpoceného podpaží, je to i důkaz vhodného protějšku s co nejvíce odlišnou DNA pro plození zdravého potomstva. Přirozená vůně ženského potu je tedy také ochranou před narozením defektních dětí, a jestliže si navzájem v posteli voníte i bez parfémů, můžete být v tomto směru klidní.