Produkty

Bezpečnost u vás doma

Moderní pojetí bydlení je v očích mnoha lidí bungalov, který má jen přízemí. Díky přízemí tak odpadne nutnost chodit po schodech, což může být zejména v pozdějším věku a nebo v případě nemoci či úrazu docela velký problém. Kdo se rozhodne stavět dům, ten volí právě většinou přízemní bungalov. I dnes se ale nejde mnoho lidí, kteří staví raději patrové domy, protože v takovém případě ušetří nějaký ten metr čtvereční za pozemku.

nerezové zábradlí

V případě stavby na patro je potřeba vyřešit i otázku schodiště, bez kterého se do patra rozhodně nedostanete. Pokud se budete řídit moderními trendy, možná budete volit samonosné schodiště, které je zapuštěno ve zdi a vypadá tak jako by jej nic nedrželo. Schody mohou být dominantním prvkem celé stavby, ale mohou být také zakomponovány do prostředí, aby nenarušovaly vzhled interiéru.

V případě nutnosti výstavby schodů je potřeba nezapomenout na bezpečnostní prvky, kterými je zábradlí a pokud máte doma zvířata a děti, je nutností mít í zábranu na schody, a to v obou směrech. Dnes je ve všem velký výběr, a tak ani zábradlí není výjimkou. Velmi moderní je nerezové zábradlí Kmkdesign, které může být nenápadné a nebo výrazné. Může být provedeno jen z nerezu, ale velmi žádanými variantami jsou varianty se dřevem a nebo se sklem. Právě variabilita kombinací materiálů je v dnešní době to, co lidé při stavbě či rekonstrukci domů velmi oceňují. Realizace zábradlí většinou netrvá dlouho a tak můžete schody začít rychle užívat.

staré zábradlí

Při výběru dodavatele vždy srovnejte cenové nabídky. Nechte si zhotovit nabídky několika firmami na stejné zábradlí. Každý dodavatel by vám měl být schopen spočítat cenu za zábradlí na základě rozměrů a přesných požadavků na použité materiály. Velice pravděpodobně se budou nabídky lišit a díky tomu můžete ušetřit nemalou částku, která se vám při stavbě bude jistě hodit.