Produkty

Malý prostor, ale velká úroda


Rádi byste si také pořídili skleník, ale bohužel nemáte skoro žádný prostor na svém pozemku? V tomto případě máme pro vás nejen radu, jak to udělat, ale také přinášíme řešení. Na vás bude, jak se vám bude naše líbit a zdali se rozhodnete pro následnou koupi. Možná jste ještě neslyšeli i skleníku, který bude u zdi nějakého domu, garáže nebo i zahradního domku, záleží na tom, jakou stavbu s pevnou zdí budete mít na svém pozemku. Je pravdou, že ještě než ho koupíte, tak vlastně ušetříte – to bude totiž jeho jedna strana. Dále to bude i prostor, protože se postaví krásně šikmo ke zdi. Dalo by se připodobnit k tomu, že si vlastně koupíte jakoby půlku klasického skleníčku. Montáž není složitá a rozhodně si s tím nezničíte žádnou stavbu, což je mnohdy největší obava.

skleník u zdi

Další jeho skutečnou výhodou je, že mu samozřejmě vyberete takové místo, kde bude nejvíce svítit slunce, tudíž se během dne krásně nahřeje zeď, která posléze bude průběžně vydávat teplo do vašeho skleníku. Nebudete muset ani v chladnějších jarních měsících tolik řešit samotné vyhřívání. Další takovou naší vychytávkou, kterou nabízíme našich zákazníkům je to, že si můžete pořídit skleník ke zdi v barvách fasády vašeho domu. Bude to velmi zajímavě vypadat a zároveň to budete mít jako součást vaší budovy.

skleník u zdi

Naše výroby skleníků

Jsme česká firma, tudíž s námi se domluvíte na všem, co vás bude zajímat nebo co konkrétně budete potřebovat. I když většinu skleníků máme skladem, tak není problém vám vyrobit atypický tvar, který budete potřebovat na svůj pozemek. Důležitá je samotná konstrukce, kterou nabízíme ve skutečně bytelné podobě, a rozhodně vám bude oporou nosných částí. Jedná se o pozinkovanou konstrukci o síle 1,5 – 3 mm, záleží na zatížení jednotlivých částí. Jako výplň nabízíme sklo Helios, o síle 4 mm nebo polykarbonát, o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou. Jsou to výplně vysoce odolné a nemusíte je při prudkém slunci ani stínit. Jejich UV filtr si poradí se slunečními paprsky sám.