Produkty

Nižší výdaje za elektřinu


Spotřebu elektřiny má každý jinou. Někdo využívá elektřinu jen k běžným činnostem, ale v posledních letech stoupá počet lidí, kteří si staví domy s nejmodernějšími technologiemi, které jsou energeticky náročné. Typicky jde o

  • Kamerový systém
  • Chytrou domácnost
  • Elektromobil

Všechna tato zařízení mají velkou spotřebu, a když k tomu přidáte ještě běžnou spotřebu spotřebičů a topení, je jasné, že spotřeba bude opravdu vysoká. I proto si majitelé těchto moderních domů pořizují solární panely, aby trochu odlehčili společné síti a nepotřebovali z ní tolik elektřiny, a hlavně aby byli o něco více soběstační. Díky solárním panelům si každá domácnost může vyrobit dostatek elektřiny na pokrytí alespoň základní spotřeby pro používání spotřebičů.

montáž panelů

Nabídneme vám řešení
Chcete vědět kolik elektřiny si můžete vyrobit vy a co všechno pomocí doma vyrobené elektřiny můžete napájet? Chcete vědět jestli vám solární panely nabijí auto nebo umožní provoz kamerového systému? Spočítáme vám, co všechno vám solární panely umožní. To vám může pomoct se rozhodnout zda budete panely chtít.

panely na střeše

Objednávek je stále víc, a to nejen z důvodu finančně dostupnějších panelů, ale i z důvodu dotací. Ty poskytuje náš stát každému zájemci o fotovoltaiku. Získat je můžete i vy, stačí si zjistit všechny informace a musíte vědět co všechno budete potřebovat. Fotovoltaická elektrárna 10kwp může napájet i váš dům, rozhodněte se včas a nechte si ji nainstalovat ještě před začátkem léta, kdy je vrchol sluneční aktivity a tím i největší efektivita panelů. Zbavte se závislosti na dodavatelích, kteří zvyšují ceny okamžitě, ale k jejich snížení už se moc nemají. Nabízíme i ostrovní řešení, díky kterému vyrobená elektřina z vaší střechy pokryje celou spotřebu, a vy tak nebudete muset odebrat vůbec nic. Vyplatí se investovat a postarat se o sebe.