Produkty

Speciality letní svatby

Svatby ve dnech plných teplých slunečních paprsků, rozkvetlých květin, bezmračného nebe a hostů šťastných z pouhého faktu, že se slunce směje a neschovává za mraky, mají své kouzlo. Snad proto se mnoho jedinců rozhodne pro to, že jejich svatba se bude konat v tomto krásném ročním období. Někdy je ale na druhou stranu těžké zvyknout si na horké počasí, parný vzduch a žhnoucí sluneční paprsky. Proto mají některé letní svatby určitá specifika, jež se ke spokojenosti všech většinou opravdu vyplatí naplnit. Co odlišuje letní svatby od těch konaných v chladnějším období?

Nevěsta a družičky

A jak se na ně můžete ještě lépe připravit? První změna může přijít už jen chvíli, kdy uvidíte hlavní ženu dne – nevěstu. V letních měsících totiž některé ženy vymění princeznovské šaty se sukní složenou u obrovského množství spodniček a vrstev tylu za krátké svatební šaty Svatební-společenské-plesové . Přednost jim dají také nevěsty, které představu o tradičních svatebních šatech ihned zavrhly, protože to prostě není jejich styl. I kratší šaty se však nacházejí dostupné v mnoha modelech a třeba vás někdy svou jednoduchostí a pohodlností dokáží i příjemně překvapit.

Nevěsta družičky kytice

Letní svatby mohou být odlišné také kvůli zcela rozdílné výrobě a typu použitých dekorací. Zatímco v zimě se setkáte častokrát s umělými girlandami nebo balónky, v létě mnoho párů volí k výzdobě čerstvé květiny, protože jsou mnohem lépe dostupné a také působí opravdu přirozeně a pěkně. A nakonec, co by byla svatba bez dobrého jídla? Možná tedy bude k obědu některé z tradičních těžkých a hutných jídel, možná se však setkáte jako host s letní odlehčenou variantou. A nabídka dalších svatebních pochoutek vás v létě svou čerstvostí a lehkostí možná dokáže pořádně překvapit! Letní svatby sice mají svá specifika, přesto je ale nic nedokáže zbavit toho, že jsou u lidí stále velmi oblíbené, a to nejspíš nejen kvůli krásnému počasí.