Produkty

Vapování a vše kolem něj


Vapování je skvělým způsobem pro kuřáky, kteří jsou zvyklí kouří klasické cigarety, jak se svého zlozvyku zbavit. U spousty kuřáků ztroskotá právě jejich snaha na tom, že se musí okamžitě zbavit všech svých zvyklostí. Pro ty, kteří se právě takového radikálního kroku děsí, může být vapování tím pravým. Jak tedy začít? Rozhodně nemá cenu si hned kupovat elektronické cigarety za několik tisíc. První si vyzkoušejte, zda vám bude vapování vyhovovat na jednorázových elektronických cigaretách. Ty zakoupíte nejenom v prodejnách s elektronickými cigaretami, ale i v trafikách nebo na benzinových pumpách.

cigareta

Pořídíte ji za cenu kolem 150 Kč, což není velká cena. Jedna vám vydrží na cca 600 potahů. Pokud zjistíte, že vám vapování touto formou vyhovuje, můžete přejít na svou prví elektronickou cigaretu. Do začátku doporučujeme zakoupit systém POD, který je to nejjednodušší, co elektronické cigarety nabízí. Jsou podobné stylem kouření i vlastně vzhledem a úchopem klasickým cigaretám. Skládají se z baterie a měnitelné cartridge, do které nalijete liquid. Obvykle mají objem 2 ml, což vám vydrží na celý dne, náruživým kuřákům cca na půl dne. POD systémy elektronických cigaret začínají již na ceně jen o málo dražší, než je jednorázová elektronická cigareta.

elektronická cigareta

Velký výběr POD elektronických cigaret najdete na vape https://www.e-cigo.cz/. Když i nadále zjistíte, že vám vapování vyhovuje, poté už se můžete posunout dál ke složitější systémům, které vám ale zároveň nabídnou více možností, funkcí a nastavení, a ještě umocní váš zážitek z vapování. Ale jak už jsme zmínili, do elektronických cigaret potřebujete také liquidy. Pro začátek e určitě nepouštějte do žádného míchání. Zakupte si již hotové liquidy, které vyzkoušíte a až objevíte, které vám chutnají, můžete se třeba pustit do míchání vlastních liquidů.