Produkty

Dětské hřiště je velká zábava

Pokud máte u svého domu nebo chalupy velkou zahradu a máte své děti nebo vnoučata, jistě přemýšlíte, co pro ně zajímavého nachystat jako zábavu. Je přeci paráda sednout si do zahradního altánu nebo na deku pod slunečník s kávou a oblíbenou knihou a pozorovat, jak se děti baví. Když se děti totiž začnou nudit, je to malér. Na zahradu se dá umístit spousta věcí, ze kterých budou malé i velké děti nadšené. Objednejte si následně zakupte modul k dětskému hřišti pro hru Detskahriste. Je tolik zajímavých kousků, které uchvátilo již ne jedno dítě. Prolézačky, skluzavky, domečky s mostem a skluzavkou, úkryty pod prolézacím mostem.

Žena a dítě

Některé konstrukce jsou ve tvaru například lodě či lokomotivy a tak dále. Vaší fantazii se meze klást nebudou. Poskládat si můžete vše podle svých představ. Záleží na tom, kolik máte na zahradě prostoru a kolik financí na tyto hrátky uvolníte. To jsou základní body, od kterých se můžete odrazit. Moje maminka má na zahradě u svého domu pro mé děti, své vnoučata, zajímavou dřevěnou konstrukci, která je baví už pár let. A stále neomrzela. Z jedné strany jsou schody na vylezení na podestu, hned vedle menší lezecká stěna, přes kterou se dostanou k houpacímu mostu.

Chlapec na houpačce

Ten je na řetízkách a laťky určené pro chůzi se pohupují a učí tak děti, aby zlepšovaly svou koordinaci těla. Následuje točitá skluzavka, která spíš vypadá jako otevřený tobogán. Vše krásně barevně zkombinované v atraktivních barvách. Hned pod podestou a mostem je písek, který se dá zavřít poklopem. Díky tomu mají děti písek čistý za všech okolností. A nesmí chybět ani pružinové a obyčejné houpačky. Občas neví, co dříve a jelikož tam tráví jen víkendy a prázdniny, ne celé dny pořád v kuse, nemají to okoukané a je jim toto zahradní hřiště vzácné. O to víc si to u babičky užívají! A co Vy? Jaký modul zakoupíte?