Zahrada a dům

Jak vybrat dodavatele domu

Stavba domu není legrace. Je to právě na minimálně několik měsíců, a to jen v případě, že vám dům bude stavět firma jestli si chcete dům postavit svépomocí, tak rychle se vám to nejspíš nepodaří. Je několik věcí, které si před stavbou musíte vyřešit. Pokud máte pozemek, jste svému rodinnému domu o krok blíž. A pokud máte i vyřešené finance, vašemu domu v podstatě už nic moc nestojí v cestě. Jen výběr stavební firmy, volba mezi svépomocí a firmou a výběr projektu.

nový bungalov

Svépomoc nebo na klíč?
Díky svépomoc dokáže část lidí ušetřit pěknou sumu, jenže je potřeba si uvědomit, že je to za cenu toho, že každou volnou chvíli budete trávit na stavbě. Potřebujete totiž aby stavba pokračovala a tak není čas ztrácet čas. Je tedy jasné, že vás čeká spousta dřiny a možná i chyb, které budete muset zaplatit, pokud nemáte se stavebními pracemi zkušenosti. Část lidí je na tom právě takto a proto raději volí stavbu na klíč.

stavba domu

U domu stavěného na klíč máte tu výhodu, že si jen vyberete projekt a stavební firma už se o všechno postará. Každý dům je dodáván v nějakém standardu, takže víte co můžete očekávat. V některých případech je možné se od základu odchýlit a upravit si projekt podle svých potřeb, vždy je to na domluvě s firmou. Domy na klíč se většinou staví jako dřevostavby nebo zděné domy. Jestli patříte mezi klienty, kteří potřebují bydlet opravdu rychle, měli byste zvolit dřevostavbu, protože její výstavba je mnohem rychlejší. Ať už si vyberete dřevostavbu nebo zděný dům, u Enerdomy si určitě vyberete správně. Hotové domy si můžete prohlédnout online. Mezi ně patří RD Zhoř u Jihlavy https://www.enerdomy.cz/realizace-rd-zhor-u-jihlavy, což je zděný bungalov s moderní valbovou střechou. Tento dům je dominantou okolí a určitě byste s ním byli spokojeni i vy. Netrapte se u stavby svépomocí a raději si vyberte dům, díky kterému budete konečně ve vlastním.