Produkty

Poškrábané sklo


Pomaličku se na nich stáváme závislí. Jak na mobilech, tak na hodinkách. Ostatně, ty již dávno nejsou určeny jen ke sledování času. Kdepak. Umí toho mnohem a mnohem více. Lze si z nich pouštět hudbu, je možné jimi platit útratu tam, kde to jde a také je lze použít právě k telefonování. To samozřejmě není zdaleka všechno, co umí. Je zde například kalendář, nebo rozpis úkolů, které se mají udělat. Prostě, hodinky jsou již dávno všestranná záležitost a každý je používá tak, jak mu nejlépe vyhovuje. A také jaké hodinky máme. Nejvíce se asi nosí značka Apple a jejich hodinky se nazývají většinou Apple Watch.

chytré hodinky

Jsou lidé, kteří hodinky sundají z ruky a strčí do kapsy. Na tom by nic nebylo, kdyby ovšem v této kapsy nebyly klíče, drobné peníze, sponky a já nevím co ještě. Jak pak vypadá sklíčko, dnes nazýváno spíše krytem, je snadné si domyslet. Ne na každé hodinky totiž výrobce montuje kvalitní sklo, nebo jiný materiál. Je to jasné, i on míní ušetřit pár stovek tisíc dolarů, ne-li možná milionů. A tak je po nějaké době poněkud obtížné rozeznat, co se to vůbec na displeji objevilo. Luštíme to a snažíme se to pochopit. Přitom je to docela zbytečné, protože stačí koupit pořádný kryt čili sklo, a je po starostech. A takové sklo musí být pochopitelně z kvalitního materiálu, jinak je jeho koupě kontraproduktivní. A to hodně.

Takže je rozhodně dobré vyhnout se pofiderním asijským obchodům a prodejcům, ale kupovat zaručenou kvalitu. Jenže kde, že ano?

Apple Watch

Nu, pokud jste dočetli až sem a zrovna sklo na Apple Watch potřebujete, není to problém. Zde v tomto článku je totiž odkaz, na který stačí kliknout a rázem jste přeneseni na webovou stránku, kde mají potřebné zboží a kde vám také mohou poskytnou jakoukoli radu, kdybyste něco nevěděli, nebo se chtěli pouze informovat. Vám pak už jen stačí objednat si požadovanou věc, zaplatit a v klidu si počkat na balíček.